Szklane reaktory chemiczne firmy NORMAG

Ekspert w zakresie szkła laboratoryjnego i procesowego!

Dzięki swojej wiedzy w zakresie szkła borokrzemianowego 3.3, ciągłemu doskonaleniu i ścisłej współpracy z sektorem laboratoryjnym i przemysłowym, Normag stał się wiodącym producentem sprzętu do procesów farmaceutycznych i chemicznych.

Integracja z Grupą GMM Pfaudler dysponującą sprzętem i komponentami wykonanymi z materiałów o wysokiej odporności na korozję, takich jak emalia, fluoropolimery i stopy, a także najnowocześniejszymi technologiami naczyń z mieszadłem i separacji termicznej; filtracja i suszenie to teraz dodatkowa szansa dla rynku procesów chemicznych.

Szeroka gama produktów obejmuje wysokiej jakości komponenty oraz kompletne aparaty i jednostki produkowane ze szkła borokrzemianowego 3.3 do reakcji, destylacji, odparowywania, ekstrakcji, filtracji i absorpcji w laboratoriach, zakładach pilotażowych i produkcji. Integracja GMM Pfaudler Group otwiera nowe możliwości.

Dzięki doświadczeniu i kompetencjom zdobytym przez lata, nasz zespół inżynierów i techników może zarządzać projektami od projektu do instalacji i współpracować z klientami w celu zapewnienia najbardziej efektywnych i kompletnych rozwiązań procesowych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktową firmy: