q-doc - wysokiej jakości oprogramowanie do kontroli urządzeń oraz dokumentacji wartości mierzonych.

Twoje dane. Po prostu zarządzane.
Aktywne zarządzanie danymi oszczędza koszty i zapewnia zgodność z przepisami. Unikaj podatnej na błędy ręcznej transkrypcji wyników testów i innych czasochłonnych czynności, aby skonsolidować protokoły testowe. W zależności od wymagań dotyczących zarządzania danymi, systemy testowe mogą działać samodzielnie lub w sieci, co pozwala na elastyczny wybór pożądanego poziomu integracji.

Wszystkie Twoje dane w jednym miejscu.
Przejmij pełną kontrolę nad swoimi danymi i zarządzaj wszystkimi metodami, wynikami i użytkownikami za pomocą q-doc®. Użyj tej samej metody w różnych systemach, skonsoliduj dane z wielu przebiegów testów w jednym raporcie i unikaj zbędnego zarządzania użytkownikami i ich hasłami. Modułowe oprogramowanie do zarządzania danymi q-doc®, niezależnie od tego, czy jest obsługiwane z jednej stacji roboczej PC, czy w środowisku sieciowym, oferuje wbudowaną integralność danych i łatwość zachowania zgodności z przepisami. Od podpisów elektronicznych, ścieżki audytu i zaawansowanego zarządzania użytkownikami po integrację LDAP, porównywanie wsadowe i funkcje importu/eksportu LIMS – platforma q-doc® została zaprojektowana z myślą o implementacji wydajnego, w pełni zgodnego z 21 CFR część 11 systemu.

Framework – Wszystkie kluczowe funkcje.
Niezależnie od tego, czy jest zainstalowany na jednym komputerze, czy na wielu komputerach w sieci, platforma q-doc® z centralną bazą danych SQL jest przeznaczona zarówno do pracy samodzielnej, jak i sieciowej. Zawiera wszystkie podstawowe funkcje do zbierania, rejestrowania, analizowania, oceny, raportowania i zarządzania danymi testowymi w pełnej zgodności z wymaganiami 21 CFR część 11. Aby uprościć codzienne procesy, logowanie za pomocą identyfikatora chipa, drukowanie kodów kreskowych i obsługa ekranu dotykowego są standardem.

Moduły — rozszerzaj w razie potrzeby.
Moduły dodatkowo rozszerzają strukturę q-doc® o funkcje importu/eksportu, integrację LDAP w celu uproszczenia administracji użytkownikami przez administratorów IT, tworzenie trendów danych i porównywanie wsadowe w celu analizy wyników w czasie, ocenę danych, w tym procedury ponownego testowania zgodnie z predefiniowanym USP i Ph.Eur. specyfikacje i inne możliwości zarządzania danymi w celu uproszczenia działania w dużych interdyscyplinarnych sieciach.

Sterowniki – Połącz swoje instrumenty.
Rejestruj pomiary masy z wag, łącz różne systemy testowania fizycznego i rozpuszczania oraz bezproblemowo rejestruj wszystko w jednym miejscu. Standardowe sterowniki q-doc® dla ponad 35 różnych typów przyrządów i konfiguracji systemu są łatwo dostępne do tworzenia wysoce wydajnego systemu zarządzania danymi w działach R&D, QC i IPC.

Więcej o q-doc

captcha