Mieszadła mechaniczne IKA MICROSTAR I MINISTAR

Gamę wysokowydajnych urządzeń z serii IKA MICROSTAR i MINISTAR, które zajmują mało miejsca, uzupełniono o dodatkowe modele. Atutem nowych i łatwych w użyciu mieszadeł są ich doskonałe funkcje podstawowe, a także kompaktowa konstrukcja. Urządzenia łączące w sobie wysoką wydajność i wyjątkowe parametry, wymagają minimalnej przestrzeni i są objęte dożywotnią gwarancją. Przekonaj się: Kompaktowa konstrukcja Mały rozmiar i skupienie się na najważniejszych aspektach sprawiają, że nowe mieszadła IKA MICROSTAR i MINISTAR są niezawodnymi elementami wyposażenia laboratorium. Stały moment obrotowy Wszystkie modele serii IKA MICROSTAR i MINISTAR gwarantują stały moment obrotowy w całym zakresie obrotów. Nowe urządzenia są dostępne w sześciu różnych wersjach o prędkościach obrotowych do 2000 obr./min i momencie obrotowym do 80 Ncm. Łatwa obsługa Urządzenie jest obsługiwane za pomocą stabilnego pokrętła. Na wyświetlaczu wyraźnie wskazywana jest prędkość obrotowa. Szybkie aktualizacje Regularne aktualizacje oprogramowania można wykonywać szybko i łatwo za pomocą interfejsu USB.

Mieszadła mechaniczne IKA EUROSTAR

Mieszadło laboratoryjne o dużej mocy, ze sterownikiem zdalnym i cyfrowym wyświetlaczem TFT. Mikroprocesor sterujący automatycznie reguluje prędkość pracy. Mieszadło ma interfejs RS 232 i USB do sterowania wszystkim parametrami i ich zapisu. Wbudowana funkcja wskaźnika przebiegu momentu obrotowego siły umożliwia pomiar zmian w lepkości mieszanego ośrodka. Obwody bezpieczeństwa automatycznie wyłączają urządzenie w warunkach utyku lub przeciążenia silnika. Przyrząd w sposób ciągły porównuje prędkość rzeczywistą wału do zadanej i automatycznie ją koryguje. Gwarantuje to stałą prędkość pracy pomimo zmian lepkości próbki.

Mieszadła mechaniczne RW

Mieszadło laboratoryjne o dużej mocy, z regulacją mechaniczną, przeznaczone do pracy z cieczami bardzo lepkimi. Nadaje się do mieszania intensywnego materiałów opracowywanych laboratoryjnie lub w pilotażowych instalacjach technologicznych. Mieszadło z funkcją ochrony przed przeciążeniem silnika realizowaną przez samoblokujący się ogranicznik temperatury pracy. W ramach akcesoriów można doposażyć przyrząd w zabezpieczenie wałka mieszającego i mocownik.

Kliknij tutaj aby zobaczyć szczegóły