MultiDose G3 pozwala na zaoszczędzenie czasu który można wykorzystać do praczy przy innych projektach i badaniach.
Automatyczne uwalnianie zwiększa wydajność poprzez zwiększenie szybkości procesów miedzy-testowych oraz wyeliminowanie zależności wyników testów od operatora. Zaawansowany sposób podawania roztworów pozwala na zastosowanie aparatu w metodach z wymianą i modyfikacją mediów. Kompleksowe oprogramowanie pozwala na zastosowanie zaawansowanych technik chemometrycznych.
Możliwość badania różnych zawartości substancji aktywnych w trakcie jednej analizy. Łatwy transfer metod do innych laboratoriów, które posiadają MultiDose G3. System zgodny z USP i 21CFR11 pozwalający na zabezpieczanie danych i wyników. Funkcja Audit trail usprawnia poszukiwanie przyczyn pojawienia się wyników znajdujących się poza specyfikacją. Funkcja sieciowa umożliwia zarządzanie danymi i raportowanie działań, które mają być prowadzone z zewnętrz laboratorium.

captcha

W celu całkowitego zautomatyzowania proces uwalniania wielu automatycznych testów, w tym przygotowania i dostarczania mediów, zautomatyzowane wprowadzenie tabletek, automatyczne pobieranie próbek, filtrowanie i analiza próbki metodą UV lub HPLC oraz mycie łaźnia używane są w pełni zautomatyzowane systemy do badania uwalniania, zwany również automatycznym testerem uwalniania próbek.

W tym przypadku zadanie operatora polega na załadowaniu podajnika tabletek, uruchomieniu metody i zebraniu raportów z uwalniania. Testy można wykonywać z łopatkami do tabletek, kapsułkami w obciążnikach lub w koszykach z kapsułkami.

captcha