Młynki Multi Drive -Kliknij tutaj, aby zobaczyć szczegóły

Niezależnie od tego, czy próbki są twarde, miękkie czy włókniste - dzięki różnorodności dostępnych naczyń rozdrabniarka MultiDrive firmy IKA może być wykorzystywana do rozdrabniania w szerokim zakresie zastosowań, min. do rozdrabniania zgrubnego i precyzyjnego. Dzięki naczyniu MultiDrive basic można mieszać lub mielić. Dostępny jest interfejs USB umożliwiający łatwe uruchamianie i dokumentowanie. .

Młynek Multi Mill - Kliknij tutaj, aby zobaczyć szczegóły.

Opatentowany jako pierwszy na świecie, młynek Tube Mill 100 control to młynek wsadowy z jednorazowymi komorami mielenia. Eliminuje ryzyko zanieczyszczenia krzyżowego, a poza tym bardzo łatwo się go czyści. Młynek Tube Mill control może pracować z większymi niż zwykle komorami mielącymi. Komora mieląca i jej pokrywa wykonane są z przezroczystego materiału, co umożliwia w dowolnej chwili obserwować przebieg prób mielenia. Młynek nadaje się do mielenia materiałów twardych (do 5 st. Mohsa), suchych i kruchych. Mohsa), suchych i kruchych. Sprawdza się szczególnie dobrze w mieleniu nasion, np. kukurydzy lub pszenicy. Młynek włącza się wyłącznie po zamknięciu pokrywy komory, co sprzyja bezpiecznej obsłudze.

Głowice tnąco mielące MF - Kliknij tutaj, aby zobaczyć szczegóły.

Do mielenia substancji włóknistych, m.in. papieru lub roślin, a także tworzyw sztucznych i materiałów o niskim ciężarze objętościowym. Zmielony materiał przechodzi przez sito przed wydaniem z młynka. Sito można wymieniać na sita o różnych wymiarach otworów (nie w kpl. z zestawem). Zmielony produkt można zebrać np. do standardowego naczynia NS 29.

Kliknij tutaj aby zobaczyć szczegóły