LabCenter dystrybutorem mebli laboratoryjnych

LabCenter dystrybutorem mebli laboratoryjnych

Firma LabCenter Polska pragnie poinformować, że jesteśmy przedstawicielem produktów firmy MERCI s.r.o. w Polsce.

Firma MERCI, s.r.o. jest wiodącym europejskim producentem mebli laboratoryjnych. Działa na rynku od 1993 roku i od tego czasu rozwinęłą się do pozycji lidera w tej dziedzinie. Firma mieści się w miejscowości Brno w Republice Czeskiej.

MERCI, s.r.o zajmuje się projektowaniem, budową i wyposażeniem laboratoriów i zakładów w meble laboratoryjne. Firma zapewnia profesjonalną obsługę sprzedażową i posprzedażową świadczoną przez ponad 90 wysoce wykwalifikowanych pracowników. Integralną częścią oferty jest również wsparcie serwisowe.

Podstawą udanej działalności MERCI s.r.o. jest kompleksowe wsparcie dla swoich klientów. Zespół projektantów wspiera klienta od wczesnej fazy wstępnej projektu do etapu instalacji, tak przy budowie nowych laboratoriów jak i przebudowie istniejących.

Cechą produktów firmy MERCI, s.r.o.jest indywidualne dostosowanie konfiguracji do potrzeb użytkownika.

Jakość mebli firmy MERCI s.r.o. gwarantowana jest przez certyfikaty jakości, znak CE oraz "Czeską Jakość". Działalność firmy jest zgodna z następującymi normami: ISO 9001: 2000, ISO 14001: 2004, ISO 13485: 2003, OHSAS 18001: 2007